Przed nami kolejny, wspaniały rok
Przed nami jeszcze pięćdziesiąt-kilka dni słonecznego lata, część z Was kończy jednak wakacje wkrótce, zatem w naszej pracowni trwają super mocne przygotowania by nasz kolejny rok w świecie sztuki pełen był niezapomnianych dzieł, wrażeń i przyjaźni.

Wrzesień rozpoczynamy piękna wystawa “Legendy Polskie” oraz prac Konkursowych “Oto Polska”, która odbywać się będzie w aneksie Copernicus Center, podczas tegorocznego Taste of Polonia w Chicago, Copernicus Center.


Pazdziernik zarezerwowany jest na kolejna juz edycję Projektu Fashionista. Przez cały miesiąc nasi artyści projektować i szyć będą własne kreacje, które następnie zaprezentują podczas pokazu mody.
Fashion Show odbędzie się w połowie listopada w Restauracji Hunters w Elmwood Park. Podczas pokazu wiele atrakcji dla młodych uczestników oraz wszystkich gości.


Również w listopadzie odbywać się będzie finał kolejnej już edycji Konkursu OTO POLSKA.

Dziękujemy za Patronat Medialny 
Materiał: Polvision TV

Zachęcam do malowania wspomnień, wyobrażeń o Polsce, udziału w Konkursie i koniecznie - do przyjścia na Wystawę, podczas której poznamy laureatów. Wystawa odbędzie się w połowie listopada, towarzyszyć jej będą liczne atrakcje oraz piękna oprawa artystyczna.


W grudniu tradycyjnie odbywać się będą Świąteczne Warsztaty Malarskie dla dzieci i dorosłych i jedyna w swoim rodzaju Fabryka Świętego Mikołaja.


25 lutego przyszłego roku odbędzie się kolejna edycja Namalujmy Chopina, happening malarsko- muzyczny w ramach Festiwalu Chopin In the City, zorganizowanego po raz trzeci przez fundację SoundsandNotes.org


Pamiętajcie i naszej Pracownie niezmienne, szczególnie, że lista atrakcji się wydłuża.

Poza wszystkimi wyszczególnionymi powyżej, raz w miesiącu odbywają się weekendowe warsztaty plastyczne dla najmłodszych plastyków oraz artystyczne spotkania dla kreatywnych Pań.
Z największą przyjemnością Fabryka Wyobraźni gościć będzie Urodzinowe przyjęcie czy pomoże w niezapomniany sposób uczcić inną specjalna chwilę.
Do zobaczenia🎨🎶🎨Wielkie podziękowania dla Wszystkich instytucji i osób prywatnych, ktore niezmiennie wspierają i wierzą w działania naszej Fabryki Wyobraźni:
POLVISION TV
FUNDACJA SOUNDS AND NOTES
Rodziców

Komentarze

Popularne posty