Anielsko w grudniu dzwonki dzwoniąŚwięta Bożego Narodzenia to dla mnie czas domu pachnącego choinką, ciastem, pieczonymi jabłkami i cynamonem. Czas bycia wdzięczynym za wspaniałości mijającego roku i refleksji nad tym co odeszło. Czas śpiewanek, pastorałek i pięknych kolęd.

W tym roku, wspólnie ze wspaniałymi artystami z naszej pracowni, stworzyliśmy serię ilustracji do pięknej, nastrojowej pastorałki w wykonaniu Grażyny Auguścik & Jagodziński Trio, zatytułowanej "Czary Mary Niebios Dary "Jest to również ten moment roku, kiedy strugam, wylepiam i maluje Anioły.

ANIOŁY serdeczne, opiekuńcze, piękne i koślawe, gliniane, słone, na desce i płótnie - przez lata byo by ich już pewnie tysiące. Zamieszkały w Waszych domach i się uśmiechają lub w skupieniu, z zamkniętymi oczami modlą o miłość, zdrowie i spokojny płomień ogniska.
Stanowią świąteczną tradycję Fabryki Wyobraźni.
Wylepiają Aniołki również wszystkie Dzieciaczki w naszej pracowni, cudne, najpiękniejsze.

Przed samymi Świętami zapraszamy Mamy na Anielskie malowanie "Anioł Pasterzom Mówił"


Doskonała okazja by oderwać się na małą chwilke od zgiełku i krzątaniny. By spędzić twórczo czas z mamą, siostrami czy przyjaciółką.

ANIOŁ to nazwa pochodząca od greckiego słowa ἄγγελος ~ ángelos, według wymowy bizantyjskiej ánhielos, oryginalnie „posłaniec”. W biblijnym Starym Testamencie analogiczne byty duchowe są nazywane w języku hebrajskim מלאך, mal’ach – co znaczy również „posłaniec".

ANIOŁ

Do języka olskiego określenie ANIOŁ przywędrowało z Czech, za sprawą Cyryla i Metodego.
Śpiewają w zastępach, przynoszą nowiny, stoją w orszakach i rozpościerają nad światem opiekuńcze skrzydła.
Nieziemskie istoty jakimi są ANIOŁY odgrywają wielką, często kluczową rolę religiach świata ~ są to cudowne istoty, wypełnione niebiańskim duchem czy posłańcy stworzeni z boskiego światła.

Zapraszam serdecznie na przepiękne Anielskie Warsztaty do mojej Fabryki Wyobraźni.
Wspaniale spędzony wieczór, podczas których wymalować można będzie wyjątkowego, własnego Anioła.


Podczas spotkania zapraszam do stacji "Gorąca Czekolada" na maleńkie, słodkie co-nieco.
#BYOB #aniołręczniemalowany #aniołrustykalny #malujemy #FabrykaWyobraźni #becolorful
Czas na Anioły jest zawsze doskonały

Cieszę się bardzo na to Świąteczne, Anielskie Spotkanie!

https://m.facebook.com/events/1808563209171875?acontext=%7B"ref"%3A"98"%2C"action_history"%3A"null"%7D&aref=98

Wszystko co robimy w grudniu ma wyjątkowych charakter i TRADYCJĘ. Tak jak Nasza doroczna Fabryka Wyobraźni Świętego Mikołaja. Tuż, tuż, przed samymi Świętami Bożego Narodzenia,  spotykają się pomocnicy Mikołaja by wspólnie kolędować, malować bombeczki i robić wyjątkowe dekoracje oraz upominki. Spotykamy się 17 grudnia o godzinie 10 rano🎄🎨❄
https://m.facebook.com/events/1619496208093808?acontext=%7B"ref"%3A"98"%2C"action_history"%3A"null"%7D&aref=98Komentarze

Popularne posty