Fabryka Wyobraźni PatriciaArt Studio powstała w 2010 roku, ze szczególną myślą o najmłodszych. Głównym założeniem jest propagowanie wśród dzieci kreatywnego sposobu myślenia, rozbudzanie ciekawości na otaczający nas świat, ale również nawiązanie do korzeni - obyczajowości, tradycji oraz kulturoznawstwa - poprzez sztukę, dzieła Wielkich Mistrzów i pasję tworzenia.

Nauczmy nasze dzieci jak myśleć a nie co myśleć.


Sztuka jest niezwykła.  Otacza nas ze wszystkich stron, jest obecna w kazdego chwili naszego życia. Poczynając od wielkich dzieł jak Mona Lisa, kończąc na  drewnianym ołówku czy skarpetkach. Za każdą z tych rzeczy stoi artysta, plastyk, kreator. Ktoś, u kogo w głowie maleńką iskierką zabłysnęło marzenie, zrodził sie pomysł. Przecież każda materialna rzeczy była najpierw czyjąś ideą.

☆ Czy wiesz, że pierwszy ołówek został wymyslony w Anglii w 1565 roku

Sztuka stała się symbolem naszej obyczajowości i kultury. Inspiruje nas, porusza i omiata kurz dnia codziennego.

Plasyka sama w sobie, to jednak nie tylko zabawa. Zajecia wspaniale rozwijają twórczą stronę naszych dzieci, uczą kreatywnego myślenia, które wspaniale przydaje się w nauce przedmiotów ścisłych. Suportują koordynację wzrokowo - ruchową oraz dodać pewności siebie i przedstawiania własnych opinii w konstruktywny sposób.  

 Czy wiesz, że Leonardo da Vinci malował tajemniczy uśmiechem Mona Lisy 12 lat, by uzyskac porządany efektywnie - sztuka UCZY WYTRWAŁOŚCI!

Dobrodziejstw, płynących z tworzenia w Fabryce Wyobraźni jest dużo więcej - Zapraszamy - przekonajcie sie sami!


Komentarze

Popularne posty